بیمه آسیا

شرکت بیمه آسیا، پس از بیمه ایران، قدیمی‌ترین شرکت خصوصی فعال در صنعت بیمه محسوب می‌شود. این شرکت فعالیت خود را در 30 تیرماه سال 1338 آغاز کرده است و هم اکنون با بیش از سه هزار نماینده فعال، خدمات بیمه‌ای ارائه می‎کند.

بیمه آسیا در سال 1388 بر اساس سیاست‌های كلی اصل 44 قانون اساسی در زمره شركت‌های مشمول واگذاری بخش خصوصی قرار گرفت و به عنوان بزرگترین شـرکت بیمه خصوصی كشور به فعالیت‌های خود ادامه داد.این شركت رتبه اول تولید و سهم بازار را در میان شرکتهای بیمه خصوصی کشور دارا است.

بیمه‌آسیا با بیش از 2400 نفر نیروی انسانی متخصص، با تجربه و متعهد، سرمایه 2.300.000.000.000 ریال و با بیش از نیم قرن فعالیت در عرصه صنعت بیمه یكی از صد شركت برتر و بسیار معتبر در داخل و خارج از كشور است . همچنین بر اساس گزارش اخیر بیمه مركزی جمهوری اسلامی ایران ،شركت بیمه‌آسیا در بین شركت های بیمه حائز رتبه یك (سطح 1) از نظر سطح توانگری مالی است. و دومین شركت بیمه مستقیم در نگهداری ریسك و قبول بیمه اتكائی در كشور محسوب می‌شود .

ماموریت بیمه‌آسیا:

  • بيمه آسيا به عنوان یکی از معتبرترين شركت‌های بيـمه‌ای در زمينه‌های زندگی، غير زندگی است.
  • شرکت آسیا همواره بر آن است تا با بكارگيری روش‌های نوين ارائه خدمات رضایت مشتریان خود را جلب نماید
  • شرکت آسیا با اتكا بر سرمايه انسانی متخصص در جهت تامين رضايت كليه ذی‌نفعان تلاش كرده و با بهبود مستمر تركيب سبد خدمات حضوری موثر در بازارهای داخلي و خارجی داشته باشد.
  • شركت بیمه‌آسیا در حال حاضر با بیش از 100 شعبه و اداره پرداخت خسارت حدود 3000 نمایندگی حقیقی و حقوقی در اقصی نقاط كشور مشغول خدمت رسانی به ملت شریف ایران می باشد.