باز هم در خانه بمانیم

شیوع ویروس کرونا بسیار جدی است باز هم در خانه بمانیم، این روزها که بر اثر بی توجهی  برخی ها نسبت به ویروس کرونا ، مرگ و میر ناشی از این بیماری را در گوشه گوشه کشورمان لحظه ای کرده و  ویروس را به درون خانواده ها کشانده می طلبد که باز هم با درس گرفتن از تجربیات مثبت گذشته یک بار دیگر در خصوص در خانه ماندن نیز توجه کنیم و با ماندن در منزل خود بار دیگر  به کاهش شیوع این بیماری خطر ناک  کمک کنیم.

با بی توجهی به پروتکلهای بهداشتی  و تردد در سطح شهر و بازارها موجب مرگ هموطنان خود نشویم.

از آنجائیکه ویروس کرونا سبک زندگی مردم را تغییر داده و فرهنگ استفاده از بازارهای آنلاین به تدریج جا افتاده است بهتر است باز هم بجای تردد در سطح شهر برای خرید روزانه و … از این ابزار قدرتمند تکنولوژی روز بهره مند شویم .

با اینکه امروزه با مشکلات بزرگی که ویروس کرونا ایجاد کرده همگی درحال  دست و پنجه نرم کردن هستیم ولی این روند باعث کامل شدن سبک زندگی انسانها شده است این روز ها مردم جهان همگی با روند رشد فرهنگی استفاده از خدمات اینترنتی مواجه هستند.

البته باید توجه داشته باشیم فروش اینترنتی نه فقط بخاطر شیوع ویروس کرونا، بلکه به دلیل مزایای بی شمار خود هر روز بیشتر مورد استقبال قرار می گیرد. به جای اینکه چند طبقه یک مرکز خرید را بالا و پایین کنید  و یا به شرکتها و مراکز مختلف ارائه خدمات پزشکی ، بیمه  ،آموزشی و …  مراجعه کنید تنها با حرکت انگشتان خود روی صفحه موبایل  با ده ها یا صدها محصول  و خدمات مواجه می شوید.

به طور کلی خرید و فروش راحت و آسان، صرفه‌جویی در وقت، روبه رو شدن با انواع محصولات و خدمات در یک نگاه، تخفیف خوب و قیمت مناسب کالاها و خدمات ، در دسترس بودن فروشگاه‌های آنلاین و نیز پیگیری آنلاین از جمله مزیت‌های خوب یک خرید اینترنتی است.

 به غیر از خریدکالا سفارش آنلاین خدمات نیزهمچون خدمات صدور آنلاین بیمه مورد توجه متقاضیان قرار گرفته است  در این نوع  ازسامانه های آنلاین متقاضیان می توانند درخواستهای خود را آنلاین سفارش دهند همچنین  در صورت داشتن سوالات مختلف به راحتی در هر مکانی که هستند مشاوره آنلاین گرفته و پاسخ سوالات خود را از مشاوران متخصص دریافت نمایند  و یا در صورت نیاز به بازدید  خودرو یا محلی که نیاز به بیمه دارد درخواست کارشناس داده و بدون آنکه ترددی در سطح شهر داشته باشند و خود و خانواده خودرا در معرض خطر قراردهند از کلیه خدمات بیمه ای بهره مند شوند .

گروه مشاوران بیمه 24

 .

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع