با مبلغی ناچیز اموالتان را بیمه کنید

با مبلغی ناچیز اموالتان را بیمه کنید

بیمه آتش سوزی جزء یکی از رشته های بیمه ای است که به شدت توصیه می شود زیرا شما با پرداخت مبلغ ناچیزی اموالتان را در مقابل حوادث ناگواری چون آتش سوزی ، سیل ، و زلزله و … بیمه می کنید.

بیمه آتش سوزی شامل خسارات مالی می باشد که علاوه بر خطرات اصلی  ، خطرات اضافی را نیز پوشش می دهد.

پوششهای اصلی این  بیمه : آتش سوزی ،صاعقه وانفجار می باشد . وقتی درخواست بیمه آتش سوزی می کنید در واقع پوششهای اصلی در بیمه نامه شما منظور می گردد  شما می توانید در این بیمه نامه موارد زیر را اضافه کنید، در اینصورت هزینه نهایی بیمه نامه بستگی به پوششهای اضافی در خواستی  دارد. 

پوششهای اضافی در بیمه آتش سوزی عبارتند از :

پوشش خسارت زلزله

پوشش خسارت ناشی از ضایعات برف و باران 

پوشش برخورد اجسام خارجی به ساختمان

پوشش خسارات ناشی از سرقت به شرط حرز 

پوشش خسارات ناشی از ترکیدگی لوله آب

پوشش خسارات ناشی از سیل

هنگام اعلام سرمایه بیمه ،توجه داشته باشید که بنا به قیمت روز ،اموال و اثاثیه خود را بیمه کنید تا در زمان بروز حوادث بتوانید معادل برآورد خسارتی خویش را از شرکت بیمه دریافت کنید و مشمول قاعده نسبی کم  بیمه گی نشوید (ماده 10 قانون بیمه )

گروه مشاوران “بیمه 24 “

نرخ دهی آنلاین بیمه آتش سوزی

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

روال محاسبه خسارت به خودروهای غیر متعارف (گران قیمت )

سه‌شنبه 18 خرداد 1400
بر اساس تبصره 3 ماده 8 قانون جدید بیمه شخص ثالث ،مصوب سال 1395، خسارت مالی ناشی از حوادث رانندگی فقط تا میزان خسارت متناظر وارد بر گرانترین خودرو متعارف از بیمه شخص ثالث و یا مقصر حادثه قابل جبران است . و براساس تبصره 4 ماده 8 قانون شخص […]

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع