بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث ۱۴۰۰ : موتورسیکلت ها و ماشین آلات کشاورزی

به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی، طرح بخشودگی جرایم بیمه شخص ثالث وسایل نقلیه زمینی از پانزدهم مرداد الی سی ام شهریور ۱۴۰۰ اجرا می‌شود. این بخشودگی در خصوص جریمه بند “ب” ماده ۲۴ قانون بیمه اجباری شخص ثالث صورت می گیرد و دارندگان وسایل نقلیه موتوری، موتورسیکلت ها و ماشین آلات کشاورزی در صورت خرید بیمه نامه یکساله از پرداخت جریمه، معاف خواهند شد.

 

کلیه دارندگان خودروهای شخصی و موتورسیکلت ها، می‌توانند از تاریخ ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ با مراجعه به شرکت های بیمه یا به صورت آنلاین از بخشش جریمه بیمه برخوردار شوند. بازه زمانی این بخشودگی جرایم بیمه شخص ­ثالث برای راکبان موتورسیکلت و دارندگان خودروهای شخصی ۴۵ روز آخر تابستان ۱۴۰۰ است. با توجه به الزام داشتن بیمه ثالث برای همه وسایل نقلیه زمینی، خودرو و موتورسیکلت‌ها در صورت نداشتن بیمه شخص ثالث به پارکینگ منتقل می‌شوند، در صورت منقضی شدن بیمه‌­نامه شخص ثالث خودرو یا موتورسیکلت تان، می توانید از این فرصت طلایی نهایت استفاده را ببرید. به بیان دیگر، در این فرصت می‌توانید به تمدید بیمه شخص ثالث بپردازید.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به بیمه گذاران در تعطیلات پیش رو

سه‌شنبه 26 مرداد 1400
معاون نظارت بیمه مرکزی: شرکتهای بیمه تمهیدات لازم برای ارائه خدمات به بیمه گذاران در تعطیلات پیش رو را فراهم کنند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی، امینی در این بخشنامه مطرح کرد: با عنایت ‌به اعلام رسمی تعطیلی ادارات و اصناف براساس تصمیمات […]

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع