روش‌های بازدید بیمه بدنه در بیمه 24

 بازدید بیمه بدنه در بیمه 24

برای خرید یا تمدید بیمه بدنه از سایت  بیمه 24 ، شما می‌توانید پس از تکمیل اطلاعات و استعلام قیمت، بیمه‌نامه خود را از بین شرکت‌های معتبر بیمه انتخاب و خریداری کنید.

پس از واریز وجه  بیمه بدنه انتخابی می توانید به یکی از روشهای زیر نسبت به بازدید بیمه بدنه خود اقدام کنید:

  • بازدید در محل به این معنی است که کارشناس بازدید بیمه 24 به محل مورد نظر شما مراجعه می‌کند و بازدید از خودروی شما انجام می‌شود.

  • بازدید در مرکز هم به این معنی است که شما باید به همراه خودروی خود به یکی از شعب شرکت بیمه مورد انتخابی خود  مراجعه کنید تا بازدید از خودروی شما در همان محل توسط کارشناس بازدید انجام شود.

قبل از هر گونه بازدید ، از تمام جهات  خودروعکس گرفته و به شماره 09120243168 ارسال کنید تا کارشناسان بیمه 24 با شما تماس گرفته و  راهنمایی های لازم جهت بازدید خودرو به هر روش که انتخاب نموده اید را انجام دهند .

نکته: توجه داشته باشید پس از بازدید و تأیید کارشناس بیمه ، بیمه نامه شما صادر خواهد شد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

مزایای بیمه آتش سوزی

شنبه 23 مرداد 1400
مزایای بیمه آتش سوزی هرساله تعداد آتش‌سوزی‌هایی که خبر آن را از گوشه و کنار شهر می‌شنویم. درست است که آتش‌سوزی یکی از حوادث اجتناب‌ناپذیر می‌باشد، اما راه‌های بسیاری، هم برای جلوگیری و رخ‌ندادن آن با رعایت جنبه‌های ایمنی و هم بعد از رخ‌دادن آتش سوزی با خرید بیمه آتش‌سوزی […]

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع