معرفی خسارت سیار بیمه ایران

 

از آنجائیکه یکی از مهم‌ترین فاکتورها برای انتخاب شرکت بیمه مناسب، نحوه پرداخت خسارت، زمان رسیدگی به شکایت و رعایت انصاف در ارزیابی خسارت است می باشد در ادامه به معرفی مرکز خسارت سیار بیمه  ایران می پردازیم.

خسارت سیار بیمه ایران به عنوان اولین تجربه طرح پرداخت خسارت فوری در محل شناخته می شود. این طرح از سال ۱۳۸۶ طراحی شده و اجرا می گردد. در خسارت سیار شرکت بیمه با استفاده از خودروهای سیار، کارشناسان خسارت، محاسبان، ارزیابان خسارت واعزام آن ها به محل حادثه این خدمت را ارایه می نماید. این امکانات در نقاط مختلف شهر مستقر هستند و پس از وقوع حادثه و تماس با پلیس ۱۱۰، خود را به محل وقوع حادثه می رسانند. پس از بررسی حادثه کارشناسان بیمه در صورت تکمیل بودن مدارک طرفین حادثه از جمله بیمه نامه و گواهینامه ، اقدام به پرداخت خسارت فوری می نمایند.

زمان پرداخت خسارت سیار بیمه ایران

امروزه رقابت شرکت های بیمه در خدمات پس از فروش بسیار دیده می شود. بیمه ایران نیز در این زمینه پیشرو بوده و در جهت هدایت خدمات بیمه ای به درب منزل و محل کار بیمه گزاران گام برمی دارد. در همین راستا طرح تیم های پرداخت خسارت سیار دونفره را پیاده نمود. اکنون این تیم های پرداخت خسارت جزیی در تهران در بازه زمانی ۴۵ – ۳۰ دقیقه ای پس از اعلام خسارت خدمت رسانی می نمایند.

نکته : پرداخت خسارت سیار بیمه ایران علاوه بر شهر تهران در بسیاری از کلان شهرها فعال است. همچنین این طرح در حال گسترش در تمام کشور است.

طرح نوین خسارت سیار بیمه ایران

با توجه به دوراندیشی مدیران شرکت بیمه ایران، در جهت ارایه خدمات خسارت سیار در کوتاه ترین زمان ممکن در کلان شهرهای پرترافیک امروزی، واحدهای پرداخت خسارت سیار موتورسیکلت بیمه ایران در تهران در حال راه اندازی است. پس از تامین تجهیزات مدرن مورد نیاز به زودی این طرح نیز عملی می شود.

شماره تماس خسارت سیار بیمه ایران

شماره تماس مرکزسیار پرداخت خسارت شرکت بیمه ایران در تهران توسط روابط عمومی این شرکت اعلام شده است. این شماره 86718888 -021 می باشد.

admin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پست بعدی

پیشگیری از آتش سوزی مراکز صنعتی

شنبه 12 تیر 1400
در صنایع و کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی ، با توجه به استفاده از مواد خام اولیه مختلف، مواد و مصالح تولیدی و وسایلی که انبار می‌شوند، ریسک حریق متفاوتی دارند. اما در هر صورت ریسک حریق در این تصرف ها از ساختمان‌های مسکونی ، تجاری و اداری بسیار بیشتر و […]

نویسنده

نوید رستم نژاد

لورم ايپسوم متن ساختگی با توليد سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافيک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

دسترسی های سریع