با توجه به بخشنامه شماره 99/100/15563 بیمه مرکزی و هماهنگی انجام‌شده با پلیس راهور و سایر نهادهای دولتی، دیگر نیازی به نسخه کاغذی بیمه شخص ثالث وجود ندارد.

بیمه عمر بیمه ایران چیست

شرکت سهامی بیمه ایران بعنوان قدیمی ترین شرکت بیمه در ایران و خاورمیانه و تنها شرکت بیمه دولتی ، قابل اتکا ترین شرکت بیمه در صنعت بیمه کشور است که با بیشترین شعب و بالاترین توان مالی ، میتوان مطمئن بود که در قرارداد بلندمدت بیمه عمر تا 30 سال آینده هم کماکان با قدرت فعالیت می کند و از این بابت نگران نباید باشیم.

بیمه عمر طرحهای مختلفی دارد ، بین همه طرحها بیمه عمر و سرمایه گذاری طرفداران بالاتری دارد چرا که در این طرح فرد بیمه شده به امید استفاده از سرمایه گذاری مطمئن در سالهای آینده اقدام به خرید این بیمه نامه می کند. به این صورت که در قراردادی بلندمدت ( بین 5 تا 30 سال )مبلغی را بصورت ماهیانه / سه ماهه / شش ماهه / یکساله به شرکت بیمه ایران می پردازد که در پایان مدت قرارداد ، مبلغی به عنوان اندوخته بیمه نامه به بیمه شده پرداخت می شود که می تواند بصورت "یکجا" و یا "مستمری" باشد که توصیه می شود "یکجا" انتخاب شود که بهتر است.

یعنی بیمه عمر تنها بیمه ای است که نه تنها حق بیمه آن از بین نمی رود بلکه با سود برگشت داده می شود و هر چه پول بیشتری بدهیم ، سود بالاتری هم نصیبمان می شود.


شما می توانید این بیمه را بهترین روش و مطمئن ترین مدل سرمایه گذاری دراز مدت برای خود و فرزندان خود بدانید ، چرا که با پرداخت مبالغ ماهیانه اندک مثلا 200 هزار تومان ماهیانه ، که در هیچ جای دیگر قابلیت و ارزش سرمایه گذاری ندارد ، به یکباره پس از 30 سال معادل 360.000.000 تومان ذخیره کرده و دریافت نمایید . بدیهی است که قرار نیست سپرده سنگین یا مبالغ قابل توجه برای بیمه عمر داشته باشید ، بلکه مزیت قابل توجه بیمه عمر این است که از مبالغی که به چشم نمی آید ، سرمایه قابل توجه می سازید
گروه مشاوران بیمه ۲۴