سوالات متداول

  • بیمه 24 چیست ؟ سامانه بیمه 24 با توجه به نیاز بازار به ارائه خدمات بیمه ای به صورت الکترونیک از سال 1393 اغاز به کار کرده و هم اکنون نیز با ارائه خدمات به صورت غیر حضوری و اینترنتی ، مراتب لازم را جهت تسهیل دریافت بیمه نامه فراهم آورده است . این سامانه با بهره گیری از کارشناسان ارشد متخصص صنعت بیمه کشور و با همکاری نمایندگان شرکتهای بیمه ایران ،آسیا و بیمه البرز افتخار دارد در عرصه امور بیمه ای با توانمندی در امور اجرائی از نظر کمی و کیفی در کلیه نقاط کشور عزیزمان نسبت به امور بیمه ای ارائه خدمات نماید.
  • چقدر طول میکشد تا بیمه خود را دریافت کنم ؟ درخواست‌هایی که در روزهای غیر تعطیل از شنبه تا چهارشنبه تا ساعت 21 ثبت می‌شوند طی همان روز صادر خواهند شد. تمام درخواست‌هایی که در روز پنجشنبه و جمعه تا ساعت 19 ثبت شوند طی همان روز صادر خواهند شد. درخواست‌های بیمه‌ایی که جهت صدور نیاز به بازدید دارند شامل بندهای فوق نبوده و صدور بیمه‌نامه بعد از هماهنگی و بازدید مورد بیمه انجام خواهد شد. درخواست‌هایی که خارج از زمانهای فوق ثبت شوند در ابتدای اولین روز غیر تعطیل رسمی در دست اقدام قرار خواهند گرفت. با توجه به نیاز کاربر طی فرآیند خرید زمانهایی جهت دریافت بیمه‌نامه پیشنهاد میشود که بیمه 24 متعهد است بیمه ‌نامه را طی زمان درخواستی مشتری ارسال نماید.
  • چرا باید برای استفاده از خدمات بیمه 24 در سایت ثبت نام کنم ؟ اصلی‌ترین محصول بیمه 24 عرضه‌ی خدمات مدیریت بیمه برای مشتریان است. بیمه 24 به هر نفر دریک محیط کاربری مخصوص به آن شخص خدمات خود را ارائه می دهد. با ثبت نام این امکان به وجود خواهد آمد، شما در هر مکانی به اطلاعات بیمه‌ی خود از طریق وب سایت دسترسی خواهید داشت.
  • آیا اطلاعات من نزد بیمه 24 امن است؟ در بیمه 24 تمامی اطلاعات با بالاترین درجه امنیتی ذخیره می‌شود و اطلاعات ارسالی توسط شما به هیچ عنوان در اختیار هیچ شخص حقیقی یا حقوقی دیگری قرار داده نمی‌شود که در فرآیند صدور بیمه‌نامه درخواستی شما نقشی ندارد
  • چگونه می توانم عضویت خود را در بیمه 24 لغو نمایم؟ ما امیدواریم که بتوانیم با خدمات، اطلاعات و تکنولوژی خود برای مدت طولانی در کنار شما باشیم و تمام تلاش خود را در این زمینه انجام خواهیم داد ما نیازمند هستیم که شما درخواست لغو عضویت خود را از طریق ایمیل یا تلفنی به ما اطلاع دهید. ما سعی می‌کنیم در حداکثر یک روز درخواست شما انجام شود.
  • مزیت بیمه 24 نسبت به نمایندگیهای بیمه چیست؟ بیمه 24 مزایای متعددی را برای متقاضیان ایجاد کرده است. اول اینکه لازم نیست به نمایندگی مراجعه حضوری داشته باشید و می‌توانید از هرجایی که هستید و دسترسی به اینترنت دارید درخواست خود را برای خرید بیمه‌های مختلف ثبت کنید. یکی دیگر از مزیت‌های مهم این است که قدرت مشاهده، مقایسه و بررسی قیمت‌ها و شرایط شرکت‌های مختلف از طریق بیمه 24 در اختیار متقاضیان قرار داده شده است. بیمه‌نامه شما با پیک رایگان به دستتان خواهد رسید و هزینه‌ای نخواهد داشت